O naszej firmie

Logo Rejon-LasRejon - Las Sp. z o.o. jest polską firmą kontynuującą działalność zakładu, którego początki sięgaj± 1993 roku. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji mebli z drewna litego sosnowego, a także świerkowego, brzozowego i olchowego. Produkujemy tez płyte klejoną sosnowa jak i również palisadę ogrodową. Nasze produkty charakteryzuje wielość wariantów kolorystycznych (szeroka gama bejc i lakierów) i rozmiarowych, która pozwala wybrać produkt odpowiadający potrzebom każdego klienta.

W naszej kolekcji znajdujdziecie Państwo meble pokojowe, ogrodowe, piwniczne, dziecięce i młodzieżowe, których zdjęcia znajdziecie w zakładce oferta. Wszystkie nasze wyroby są w całości wytwarzane w naszym zakładzie, co umożliwia nam produkcję mebli dostosowanych indywidualnie do życzeń klienta.

Do produkcji wykorzystujemy naturalne i ekologiczne surowce, które spełniaj± normy jakościowe w Unii Europejskiej. O pozycji firmy na rynku świadczy stały wzrost produkcji i poszerzanie asortymentu oraz ciągłe zwiększanie kręgu odbiorców. Produkty nasze można znaleźć w wielu sieciach handlowych (m.in. Kaufland czy Leroy Merlin), a także nabyć bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.
Wyroby nasze charakteryzuje nowoczesna linia wzornicza, wysoka jakość i staranność wykonania potwierdzona przez szeroką grupę użytkowników. Dysponujemy nowoczesną technologią i parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Naszym klientom gwarantujemy konkurencyjne i stabilne ceny oraz terminowość realizacji zamówień. Naszym celem nadrzędnym jest dbanie o dobro i zadowolenie stale rosnącęgo grona klientów Rejon-Las.

Rejon-Las Sp. z o.o. •  03 listopad 2012Nasze produkty